Як підібрати кухонний гарнітур.

1-10-2019

Як підібрати кухонний гарнітур.

Кухня і їдальня в сучасній плануванні квартир – це одне і те ж приміщення. При виборі дизайну необхідно врахувати поєднання обідньої зони і кухонною. Маленькі кухні в квартирах — хрущовках вимагають ретельного вибору меблевого гарнітура. На перше місце виходить не стиль і дизайн, а комфортне розміщення необхідних предметів, обладнання. А ось як виглядають сучасні кухонні гарнітури і наскільки вони можуть бути дорогими, вказано тут. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі кухни.
Придбати готовий меблевий набір для нестандартної кухні (наприклад вузької кухні) непросто, з тим, щоб вписати його в існуючі параметри. Іншим важливим аспектом є створення обідньої зони: для кожної людини має бути достатньо місця для прийому їжі. Вирішення цієї проблеми полягає у використанні барної стійки, висувних або відкидних обідніх столів. В маленьких кухнях будь-яка дрібниця має враховуватися, так як доводиться економити кожен квадратний сантиметр площі.
А ось які бувають види кухонних гарнітурів і як підібрати потрібний для себе і своєї кухні, викладено в статті за посиланням. Збільшити візуально невеликий обсяг можна за допомогою навішування шаф під стелею, колірної гами. Дерев’яні меблі природних кольорів для таких кухонь небажана, так як «поглинає» простір. об’єм шафи і кутові тумби під мийку для кухні, глянсова поверхня. Також вас зможе зацікавити інформація про те, якою може бути підсвічування кухонного гарнітура.