Як побудувати теплицю.

9-17-2018

Як побудувати теплицю.

Теплиці і парники — найважливіші споруди на дачній ділянці. Це можуть бути як готові металеві та дерев’яні конструкції від виробника, так і невеликі споруди з підручних матеріалів, створені своїми руками. Причому другий варіант для більшості дачників більш кращий в силу невисокої вартості і можливості побудувати конструкцію відповідного розміру. Перед розглядом підручних засобів слід обмовитися, що це недорогі і доступні матеріали, які можна знайти у вільному доступі, не витрачаючи зайвих коштів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://ugospodara.com.ua/kapelnyj-poliv/.
Деякі з них є практично на кожному заміському або дачній ділянці, інші можна знайти і викупити у сусідів. Зазвичай, це матеріали і конструкції, що залишилися після ремонту будинку, які просто складуються за непотрібністю. Підручні матеріали підійдуть для спорудження невеликих теплиць і парників. У них можна буде вирощувати огірки, помідори, перець та інші овочі.
Строк служби їх не перевищує 3– 5 сезонів, але і їх вартість в десятки разів нижче, ніж у готових варіантів від виробника. Сухі гілки є найдоступнішим матеріалом для виготовлення арочних теплиць. Гілки залишаються після підрізування двох і трирічних дерев, які ростуть на ділянці або вздовж доріг. Ідеально, якщо для споруди будуть використані гілки ліщини і горобини. В інших випадках підійдуть гілки берези, осики або верби. Для зрізу гілок потрібно будь-який зручний сокиру і гострий ніж.