Знакомство з хлопцем в відеочаті

11-12-2020

На мій погляд, прагнення до оригінальності в даному випадку виходить з природної невпевненості в тому, що хлопець відповість взаємністю. Оригінальний підхід, таким чином, повинен компенсувати відсутність впевненості в ваших діях, перевівши фокус уваги з змісту на форму. Також рекомендуємо познайомитися з дівчиною в чат рулет   на сайті .

Але тут є як мінімум одне «але». Будь-який інструмент вимагає вмілого з ним звернення. Про вмілість ми говоримо тоді, коли відзначаємо, що є навички роботи. А формування навичок можливо в тому випадку, коли на наші дії надходить одна і та ж реакція з боку зовнішнього світу. Думаю, зрозуміло, що таке трапляється лише при взаємодії з неживими об’єктами.

Люди ж завжди по-різному реагують на те, що відбувається. Тим більше в ситуації «на вулиці», коли ніхто не готується до того, що з ним зараз будуть знайомитися. Тому реакцію на ваші оригінальні дії взагалі неможливо передбачити. І якщо (а це трапиться в 99% випадків) щось піде не так, як ви запланували, то, по-перше, ви розгубитеся, а по-друге, необхідність продовження оригінального дійства опиниться під питанням.

Це я до того, що робити ставку на інструментальність в цій справі дуже ризиковано. Інструментальність можлива тоді, коли друга сторона готова до того, що на неї зараз буде надаватися якийсь вплив. Наприклад, коли глядач приходить в театр, він готовий, що побачить неправду, постановку, або, коли хтось приходить на кругове побачення, він вже налаштований на те, що співрозмовники будуть описувати себе у всій красі, прагнучи сподобатися. На вулиці ж люди спантеличені простим пересуванням з точки а в точку б і вважають, що інші перехожі стурбовані тим же. Якщо до них хтось підходить якось «орігінгально», це вибивається із загального контексту, а тому насторожує і включає захисні механізми.

З цього випливає, що підходити до іншого для знайомства потрібно так, щоб ваше наближення людина сприймала як звичайну ситуацію на вулиці. І навіть не обов’язково, щоб це був зустрічний рух. Тут я бачу два варіанти:

Ви зустрілися поглядами. Тепер погляди не потрібно відводити. Покажіть свій інтерес. Як ніби щось зачепило вас в цій людині. Дозвольте своїй голові і особі здійснювати природні рухи, як би запитуючи можливість контакту. Якщо ви бачите, що вам відповідають тим же (ваші рухи з іншою людиною будуть як би на одній хвилі), можете зближуватися просторово. Ну а там вже розмова витече сам собою. Головне, не втрачати цю спійману загальну хвилю і бути «тут і зараз» — тоді вам ніколи буде думати про те, чи досягнете ви своєї мети, а отже, будете виглядати природно.

Якщо ви володієте акторськими навичками, можна також на хвилі загальної ситуації, що відбувається на вулиці, привернути до себе увагу. Акуратно впасти з велосипеда, проїжджаючи повз хлопця, задивитися і ненавмисно зіткнутися з хлопцем, щоб у вас з рук випали папери (ну як у фільмах). Головне, знову ж таки, бути «тут і зараз», відчувати ситуацію і діяти, просто виходячи з поточного моменту.

Резюмую: не потрібно прораховувати заздалегідь всі свої кроки — дійте по ситуації. При цьому в голові тримайте лише якусь загальну ідею, концепцію, легенду — наприклад, що з велосипеда ви впали чисто випадково. Сильно не потрібно нічого ускладнювати. Впали і-все. Молода людина допоміг вам піднятися-можете забути про вашу легенду, вона вам більше не потрібна-контакт відбувся.