Як правильно робити епіляцію.

3-14-2019

Як правильно робити епіляцію.

Але найчастіше, жінки, як правило, використовують для епіляції звичайний верстат, який може пошкодити шкіру і стати причиною алергії. Стикаючись з волоссям, промінь нагріває волосся за лічені секунди і провокує вигоряння волосяного стрижня і цибулини. Від процедури краще відмовитися тим, хто страждає від: Слід пам’ятати, що після процедури лазерної епіляції необхідно використовувати захисні і зволожуючі засоби, які допоможуть охолодити шкіру після травми світловим променем, а також уникнути попадання на шкіру прямих сонячних променів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция в киеве.
Такий метод епіляції дозволяє за раз видалити волосся на досить великій ділянці шкіри. Ефект від такої процедури триває кілька тижнів. Спеціальний кремоподібний склад воскової маси наноситься по росту волосся, а видаляється в протилежному напрямку. Проводити епіляцію має виключно професіонал.
Не варто самостійно намагатися провести процедуру в домашніх умовах, так як наслідками неякісно зробленої епіляції можуть стати: Цей вид епіляції передбачає нанесення спеціальної пасти проти росту волосся і зняття її зростання. Повторювати процедуру слід раз в 3 — 4 тижні. Шугарінг підходить для видалення волосся в найбільш чутливих зонах і навіть в паховій області. Після цукрової епіляції слід обробити шкіру заспокійливими засобами.