Як правильно вибирати нерухомість.

7-2-2018

Як правильно вибирати нерухомість.

Від досвіду агентства і технологічних ноу — хау до шостого почуття — експерти радять, як правильно вибрати агентство нерухомості в Дубаї. Вирішивши придбати нерухомість за кордоном, покупець неминуче буде змушений звернутися в агентство, адже знайти продавця самостійно в цьому випадку практично неможливо. Але від правильного вибору того, з ким доведеться співпрацювати, залежить безпека і вигода майбутньої угоди купівлі — продажу або оренди. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі оценка недвижимости.
Особливо це актуально в такому динамічному місті, як Дубай, тому місцеві фахівці склали топ — 5 головних підказок щодо вибору надійного агентства нерухомості. Перше, на що варто звернути увагу — це досвід. Для того щоб довіряти агентству нерухомості, необхідно вивчити його репутацію на ринку нерухомості, дізнатися, скільки років компанія в бізнесі, і звернутися до того, хто зарекомендував себе найкращим чином, як, наприклад, агентство нерухомості IMEX Real Estate, яка займається операціями з нерухомістю в ОАЕ вже більше 10 років.
Другий важливий аспект — обізнаність фахівців агентства про ситуацію на місцевому ринку нерухомості і наявність у компанії всіх необхідних дозвільних документів. Стосовно до Дубаю цей критерій набуває критичну важливість, тому що тільки досить добре знання місцевих реалій допоможе покупцеві не помилитися з місцем розташування свого майбутнього першого або другого будинку, а також не програти в ціні, дізнавшись основні ціни на житло чи іншу нерухомість, характерні для того чи іншого району.