Як правильно вибрати чоловіча білизна.

2-27-2018

Як правильно вибрати чоловіча білизна.
Вибір нижньої білизни для чоловіків не менш відповідальний, ніж для жінки. Асортимент на ринках і в магазинах просто зашкалює. Як же серед мільйонів труселей вибрати ті, які будуть зручними і красивими? Ось кілька порад. Перше, але що варто звернути увагу при виборі чоловічої нижньої білизни — це те, з якого матеріалу вона зроблена. Всякі додавання синтетики повинні обов’язково бути виключені зі складу. Краще вибирати 100% бавовна. Труси з простого і натурального матеріалу завжди приємні на дотик, не викликають подразнень та алергічних реакцій. Якість нижньої білизни не повинне бути сумнівним. Труси не повинні розтягнутися або збігатися після першого ж прання, або ж тріснути з деяких місцях після присідань. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить мужское нижнее белье в интернет магазине.
Вообщем, краще вибрати більш високої вартості нижня білизна www.serge-fashion.ru/nizhnee_belye/, зате вони будуть добре служити і не підведуть у відповідальний момент. Якщо в радянські часи, крім усім відомих сімейних трусів інших варіантів не існувало, то зараз на прилавках є безліч різних моделей на будь-який смак. Яку саме модель вибрати, кожен вирішує сам для себе, а ми просто розглянемо різні варіанти чоловічої нижньої білизни. СІМЕЙНІ ТРУСИ. Найбільш проста і найпоширеніша модель трусів, особливо серед більш зрілих чоловіків. Їх «плюси» в тому, що вони ніде не тиснуть і не утрудняють рухів, а також завжди шиються з бавовни.
До «мінусів» віднесемо занадто простакуваті забарвлення, найчастіше це безглузді квіточки або абстракції. ПЛАВКИ. Досить поширена модель нижнього чоловічої білизни. Звичайно, як і інші моделі «на любителя». Вибір плавок на сьогоднішній день дійсно великий. Відмінності полягають у кольорах і малюнках. ТРУСИ-БОКСЕРИ. Модель цих боягузів прилягає до тіла і виглядає, як коротенькі шорти. Знову таки, асортимент трусів боксерів нереально великий. Особливо кидаються в очі моделі з яскравими малюнками або прикольними написами. Дуже схожі на боксери труси ДАЙТРЕС.