Як правильно вибрати косметику.

3-2-2018

Як правильно вибрати косметику.
Підбір підходящої косметики іноді стає проблемою. Як вибрати косметику? Як визначити свій тип шкіри і косметику, яка підходить до нього? Яку косметику можна використовувати для свого типу шкіри? Які засоби підійдуть найкраще? Щоб зрозуміти, як правильно вибрати косметику, ми вирішили зробити цю статтю з конкретними рекомендаціями. А. Жирна шкіра: володіє жирним блиском, жирність відчувається на дотик, розширені пори, часто є вугри і запалення. Б. Суха шкіра: відрізняється вираженою сухістю на вигляд і на дотик, можливі лущення і роздратування, шкіра груба і не еластична, бувають почервоніння і відчуття стягнутості, можливі тріщини на шкірі, іноді з’являється печіння і свербіж на шкірі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі тара для косметики купить.
Ст. Чутлива шкіра — сухість і лущення клітин, дратівливість і почервоніння, алергії від будь-якого зовнішнього впливу. Р. Комбінована шкіра — змішана шкіра, окремі ділянки мають різні типи шкіри. Наприклад, на підборідді жирна, на щоках суха, на лобі — чутлива. Д. Нормальна шкіра — шкіра, не має особливих проблем з нормальним балансом, ні жирності, ні сухості, ні надмірної чутливості на ній не спостерігається.
Шкіра має нормальну пружність, гладкість і чистоту, немає розширених пор. Чутлива шкіра обличчя і тіла означає, що кошти потрібно підбирати дуже ретельно і обов’язково тестувати на лікті перед використанням для визначення реакції шкіри. Для комбінованої шкіри потрібні такі засоби, які підійдуть для всіх областей шкіри. У косметика для комбінованої шкіри обличчя обов’язково зміст зволожуючих і м’яких компонентів.