ЯК ПРАВИЛЬНО ЗНЯТИ ПОВІЮ У КИЄВІ?

9-11-2016

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗНЯТИ ПОВІЮ У КИЄВІ?Щорічно в Києві проституція стає все популярніше і популярніше. Рано чи пізно будь-який чоловік замислювався про те, щоб зняти повію і зайнятися з нею плотськими втіхами різного роду. Але не всі знають, як це зробити, про що говорити з плутаною і т. д. Спочатку вам потрібно зайти на сайт, на якому кращ проститутки Киева, ці дівчата здатні виконати любі ваші бажання.

Як викликати повію

Насамперед визначте місце зустрічі. Це може бути ваш особистий будинок, якщо вам нема чого бояться. Також можете скористатися приміщенням, яке надає сама повія, але це не найкращий варіант, так як ніхто не знає, що там робили до вашого приходу. Ще один варіант – це запросити дівчину на квартиру. Заплатите ви трохи більше, але ймовірність того, що хтось дізнається про ваші пригоди мінімальна.

 

Наступне – це знайти підходящу панночку. Бажано шукати її на перевірених сайтах, тобто в надійних місцях. Якщо ви вибираєте повію в інтернеті, то зверніть увагу на кількість фотографій і на дату оновлення сторінки, інакше замість спекотної двадцятирічної блондинки приїде втомлений жінка середніх років. Не забудьте звернути увагу на відгуки клієнтів, так як це є найбільш правдива реклама, якій можна вірити.

 

Які задавати питання при замовленні повії

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗНЯТИ ПОВІЮ У КИЄВІ?

Нарешті-то ви вибрали повію своєї мрії і вирішили зателефонувати і домовитися про зустріч.

Не бійтеся запитувати і дізнаватися про всі нюанси послуги. Для початку розпитайте всі дані про панночці: зріст, вага, розмір грудей, довжину волосся і т. д. Потім вже розпитайте про перелік послуг, які може надати повія. Якщо, наприклад, ви твердо налаштовані отримати довгоочікуваний анальний секс або глибокий мінет, то уточніть це відразу.

Не забудьте дізнатися конкретну вартість приїзду панночки, для того, щоб не потрапити в незручну ситуацію. Чим незвичніше ваші уподобання, тим дорожче буде коштувати проведена ніч «любов» за гроші з київської повією. Самими дорогими є панянки екзотичної зовнішності: мулатки, азіатки, метиски.

Чоловіки, які ще не дуже знайомі з секс-індустрією, можуть задаватися питанням – як завести индивидуалку в Києві?Адже, індивідуалки куди краще за багатьох причин, ніж повії стоять на трасах.

 

Існує кілька причин, по яких чоловіки знімають повій, ось тут деякі з них.

Як себе вести при зустрічі?

Поведінка з повією особиста справа кожного. Але є деякі негласні правила:

 

  1. Завжди пам’ятайте, що повія – це звичайна жінка, яка заробляє собі на життя і чесно виконує свою роботу. Вона, як і будь-яка представниця слабкої статі вимагає поваги і уваги. Ви не маєте права ображати її, незважаючи на низький соціальний статус путани.
  2. Не соромтеся! Ви платите гроші за те, щоб виконували всі еротичні фантазії. Це прямий обов’язок повії. Клієнт завжди повинен залишатися задоволеним після зустрічі, інакше він більше не замовить її. Якщо ви заздалегідь домовилися про якомусь вигляді ласк, то сміливо вимагайте, не слухайте відмовок. Використовуйте оплачений час на всі сто відсотків.
  3. Деякі повії намагаються як можна довше розмовляти з клієнтом, так як таким чином час йде, гроші капають, а нічого робити не потрібно. Не беріть в голову і сміливо приступайте до справи.
  4. Як відомо, дівчата стають повіями не від хорошого життя. Але вас це не повинно хвилювати. Путани через одну розповідатимуть свої сумні історії, як не надійшли у ВНЗ, про проблеми в сім’ї і т. д. Просто не звертайте уваги. Також не починайте моралі і навчання правильного життя. Повії це не до чого і плюс ви витратите дорогоцінний час, який могли б вдаватися до плотських утіх.

Чи будуть у повії презервативи?

Якою б охайної не здавалася повія, завжди присутній ризик заразиться яким про венеричним захворюванням, наприклад трипером, гонореєю, сифілісом. Ще гірше підчепити СНІД. Ніякий секс не варто вашого життя. Іноді, спасителем може бути звичайний презерватив. Сама повія не зобов’язана мати при собі презерватив, це її особиста справа. Ви можете заздалегідь домовиться про те. Але краще всього мати при собі в декількох примірнику. Не потрібно економити і купувати дешеві презервативи в незрозумілих кіосках, віддайте перевагу виробам з аптеки.Серед комплексу послуг повій є секс без презерватива, але, чесно скажу, задоволення від цього небагато. Набагато краще одягнути захист і бути в безпеці.

Як виглядає стандартна зустріч повії з клієнтом?

 

Абсолютно ідентичних зустрічей повій з клієнтами не буває. Але схема приблизно однакова. Дівчина приїжджає на умовне місце в певний час. Потім деякі воліють нетривале прелюдію, можливо з алкоголем. Буває, що відразу приступають до справи, але попередньо обговоривши питання використання захисту — презервативи. Путана виконує свою роботу протягом заздалегідь домовленого часу. Потім клієнт розплачується ну або продовжує дівчину, вже виходячи з власних фізичних і фінансових можливостей. І в кінці панночка залишає квартиру або будинок.

Ми розповіли про те, про що говорити і як поводитися з повіями міста Києва. Головне, пам’ятайте про захист. Подбайте про своє здоров’я. Бажаємо удачі!