Як просунути сайт

2-24-2019

Как продвинуть сайт
Кажуть що б просунути свій сайт в інтернеті або як мінімум прискорити індексацію якихось сторінок на сайті, достатньо посилання опублікувати у своєму Twitter — акаунті. Але чому ж у Твіттері так багато акаунтів які просто забиті посиланнями на сайти, а ось сайтів від цього користі ніякої немає.
Також хочемо вам порекомендувати seo продвижение сайта
Перше: Twitter — аккаунт не оформлений, не забуваємо про те що всі (люди та пошукові боти) люблять як можна більше унікальності як і в тексті, так і в картинках. Друге: Twitter — аккаунт забитий посиланнями, часто користувачі просто напросто створюють акаунт накидают в нього посилань (без будь-якого опису) і чекаю як говоритися «дива». Третє: Twitter — аккаунт повний бот, ну а точніше в ньому немає нічого що б було схоже на живу людину. Що б цього не було завантажте пару картинок, почніть читати кілька людей.
Це далеко не весь список помилок, але якщо ви не будете допускати хоча б їх значущість вашого аккаунту в твітері зросте в рази.
Приблизно так: @vkplus3dnru, повинен виглядати хороший Twitter аккаунт через який ви хочете просунути ваш сайт. Варто аватарка, кілька твітів, є ті кого читаємо і є ті хто читають. Загалом все що потрібно, задній фон теж не завадило б поставити свій (ну так це не обов’язково).
Таку ж расскрутку можна виконати і з іншими соціальними мережами, головне що б був налаштований експорт ваших повідомлень туди де відкриті посилання для індексації, відсутній тег nofollow).
Дана стаття не підлягає коментуванню, оскільки її автор ще не є повноправним учасником співтовариства. Ви зможете зв’язатися з автором тільки після того, як він отримає запрошення від кого — небудь з учасників спільноти. До цього моменту його username буде приховано псевдонімом.
У потрапляють публікації від людей, охочих стати повноправними учасниками спільноти. Написав хороший текст — отримав запрошення. Щоб виключити упередженість при оцінюванні, всі публікації анонімні. Запрошення може дати той, у кого воно є.
У діє премодерації: перед публікацією всі матеріали проходять через дбайливі промені НЛО.