Як просунути сайт

2-25-2019

Как продвинуть сайт
Ним користується практично половина російськомовних користувачів. Можна добитися високих позицій в Гуглі і отримувати з нього левову частку трафіку. Ми розглядаємо найбільш значущі з них. Якщо ваш сайт не адаптований до сучасних гаджетам, це сильно позначиться на трафік і позиціях. Ви помітили, що в пошуковій видачі при запити в Гуглі в перших результатах часто показуються спочатку відеоролики, а вже потім посилання на статті. Пошуковик веде тісну інтеграцію зі своїм сервісом YouTube і при запитах користувачів здійснює пошук по відео.
Також хочемо вам порекомендувати seo продвижение сайта
Молодим сайтів важко вибитися в топ за короткий проміжок часу, як і в Яндексі.
Гугл гірше сприймає поведінкові фактори. Яндекс в цьому відношенні перевершив гіганта, аналізуючи поведінкові фактори як один з основних критеріїв ранжирування в результатах пошукової видачі.
Часто власники сайтів не вдається добитися високих позицій по численних помилок під внутрішньої і зовнішньої оптимізації. Для виходу в топ рекомендуємо дотримуватись порад, описаних нижче. Особливе значення має різноманітність контенту: текстове наповнення, зображення, відеоролики. Статті можуть бути як короткими, так і великими. Останнім часом пошуковик віддає перевагу матеріалам з авторськими правами. Всі ваші сторінки на сайті повинні бути оптимізовані під конкретні запити. Обов’язково перевіряйте швидкість завантаження в сервісі PageSpeed Insight, оптимізуйте код, стискайте зображення, використовуйте кеш. Як ми вже згадували раніше, пошукач вважає за краще виводити на перші позиції сайти, які коректно відображаються на мобільних пристроях. Це не тільки можливість швидко вивести сайт в топ, але й отримати цінний трафік з мобільних пристроїв. Для Гугла перелінковка грає важливу роль при просуванні сайту. Обов’язково робіть її між сторінками сайту, використовуйте модуль схожих матеріалів, товарів.
Технологія прискорених мобільних сторінок базується на відкритому вихідному коді. Посилальна маса для Гугла залишається одним з важливих факторів ранжирування сайтів. Підбирайте якісних і схожих по тематиці донорів, спираючись на вік, траст, заспамленность ресурсів. Обов’язково створюйте групи в соціальних мережах, додайте кнопки швидкого репоста, підключайте всілякі додаткові сервіси зі своїми профілями. Додавайте сайт в каталоги і довідники, причому можна як російські, так і зарубіжні. В ньому будуть відображатися дані про неї при введенні певних запитів. Тут же доступна і детальна аналітика активності користувачів.
Заведіть свій канал на YouTube і дублюйте відеоролики на сторінках сайту з відповідними матеріалами.