Як розкрутити Instagram

5-27-2020
Як розкрутити Instagram, або план самостійного просування акаунту

1. Відразу домовимося, що якщо ви хочете мати реальних передплатників, а не рекламні профілі, то програми — боти, які накручують передплатників, не підійдуть. Для того, щоб люди підписувалися на профіль «з доброї волі» — потрібно викликати інтерес. Робіть цікаві і красиві, можливо незвичайні і оригінальні фотографії, не закидайте свій акаунти на довгий час. Потрібна золота середина — викладати фотографії часто, але не настільки, щоб почати дратувати своїх передплатників. Якщо ви не модель, не зловживайте селфи. Також хочемо вам порекомендувати https://likeinsta.ru/kak-raskrutit-instagram.html

2. Ставте лайки іншим користувачам лайки — швидше за все, вони дадуть відповідь вам тим же і навіть підпишуться на ваш instagram, якщо профіль стане їм цікавий.

3. Ставте хештегі. Варто пам’ятати, що занадто велика кількість хэштегов хоч і принесе багато лайків, але деяких користувачів це може дратувати, і вже тим більше навряд чи принесе вам нових п. Можна спробувати ставити не найпопулярніші хештегі, а більш рідкісні, які будуть безпосередньо ставитися до того, що зображено на фотографії і, можливо, приверне до профілю зацікавлених саме в цьому людей. Знову ж таки, використовуючи хештегі ви можете виходити на сторінки людей, з якими у вас схожі інтереси, підписуватися на них або ставити їм лайки, звертаючи на себе увагу. І буде більше шансів дістати собі нових передплатників, так як вони будуть зацікавлені вашим профілем так само, як і ви.

4. Багато користувачів інстаграм оминають стороною коментарі і не надають їм великого значення. І марно. Коментарі володіють більшою потужністю, ніж лайки. Якщо ви залишите коментар на чиєму-небудь сторінці хоча б під однією фотографією — на вас звернуть увагу і зайдуть на ваш профіль. І цей користувач вельми ймовірно відзначиться на вашій сторінці, поставивши лайки або коментарі, а можливо і підпишеться. До того ж залишаючи коментар на чужій сторінці, вас будуть бачити інші передплатники. Тобто, всього лише одним коментарем, ви можете залучити кількох людей подивитися ваш профіль. Ще краще, якщо коментар не буде обмежуватися смайликом або фразою «відмінне фото». Задавайте питання, покажіть ваш інтерес до фотографії і користувачеві — це зіграє вам на руку. Ваш коментар, в більшості випадків, не залишиться без відповіді. Вважається, що саме коментарі — показник популярності инстаграма, так як лайки можна легко «накрутити» (як і передплатників). Якщо під вашими фотографіями будуть з’являтися коментарі — це стане показником того, що ваш профіль цікавий реальним людям.

5. Не варто забувати про геолокації. Якщо над кожною фотографією буде вказано місце, в якому вона зроблена — ваш профіль буде простіше знайти іншим користувачам. І ви теж через геолокацію маєте можливість шукати инстаграмы, які тим чи іншим чином пов’язані з вами (наприклад, місце або подія, яке ви відвідали пам’ятку, яку фотографію ви зробили). Великий шанс, що після парочки лайків та коментарів, користувач зацікавиться і вашою сторінкою.