Як створити сайт

2-1-2019

На сьогоднішній день будь-яка людина може створити сайт. Для цього потрібно володіти базовими навичками користування інтернетом і звичайно — бажанням!
Навіть якщо ви плануєте замовити сайт, дана стаття все одно буде корисна. Ви зможете краще зрозуміти, які види сайтів бувають, на що робляться, де їх можна замовити і що важливіше, як успішно розвиваються. Рекомендуємо вибрати сайт

Самостійно, все можна зробити абсолютно безкоштовно. Однак, якщо ви серйозно налаштовані досягти успіху а вашому проекті, безкоштовні тарифи навряд чи дозволять цього домогтися. Але про все по порядку. 🙂

З точки зору доходу, сайти можна поділити на два типи:

Комерційні — прямо націлені на отримання прибутку. Як правило, форма організації-юридична особа (інтернет-магазини, продаж послуг, рекламні майданчики, казино і т. д.).
Некомерційні — не пропонують безпосередньо товари, послуги та інші грошові взаємодії, мають усі види форм організацій, починаючи від фізичних осіб закінчуючи державними організаціями (особисті блоги, інформаційні та розважальні майданчики, соціальні і державні проекти тощо).
Зверніть увагу, позначення «некомерційні», зовсім не означає, що дані сайти не можуть заробляти, навпаки, деякі з них приносять величезні гроші за рахунок реклами і партнерських програм.

Все залежить від популярності проекту, є відвідуваність — є дохід. У цій статті ви дізнаєтеся не тільки як створити сайт, але і як просувати його в пошукових системах, що дозволить швидко розвиватися вашого ресурсу і обходити в пошуковій видачі конкурентів.

Скільки можна витратити часу на самостійне створення сайту? Відповісти вкрай складно, залежить від типу сайту і необхідного функціоналу, кількості контенту і робочих рук.

Важливо розуміти, в нинішній час, можна зробити практично будь-який вид сайту без знання мов програмування. Але на скільки він буде конкурентоспроможним, значною мірою залежить від правильно обраної платформи створення і ваших знань в інтернет-маркетингу.

Будь-який сайт, це набір файлів і папок, які зберігаються на комп’ютері (хостингу). Самі хостинги бувають як платні так і безкоштовні. У чому їх відмінності ми розберемося трохи пізніше.

Також у будь-якого інтернет-ресурсу є адреса або домен, його потрібно реєструвати (купувати) окремо. Або якщо ви використовуєте безкоштовний тариф хостингу, вам нададуть у користування домен 3-го рівня.

Наприклад: market.blogforest.ru, де:

UK-домен 1-го (верхнього) рівня.
blogforest — домен 2-го рівня.
market — домен 3-го рівня.
Домен 1-го рівня може бути будь-яким, часто його вибирають в залежності від приналежності до країни:

.ru — Росія,
.us — США,
.uk — Великобританія і т. д.
Іноді використовуються тематичні домени 1-го рівня

.com — комерційні
.info — інформаційні
.travel-Туристичні і т. д.
Але по факту, їх не завжди реєструють виходячи із задуманої логіки.

Якщо ви не знаєте який домен верхнього рівня вибрати, рекомендуємо брати в залежності від приналежності до країни, де проживає ваша потенційна аудиторія.

Які види сайтів бувають і на чому їх роблять?
Якщо узагальнити, існує всього дві платформи для створення сайту:

Сайти конструктори — це сайти, на яких можна зробити свій сайт.
CMS (Content management system) — система управління сайтом.