Як створюється сайт.

12-28-2017

Як створюється сайт.
Це називається пошукова оптимізація. Приблизно половина Ваших клієнтів користується смартфонами. мереж. Для прикладу візьмемо цей сайт, на якому Ви перебуваєте. він працює на найпопулярнішому в світі движку (CMS і движок — одне і те ж) WordPress. У його розробку вкладено сотні мільйонів доларів, багато професійні програмісти беруть участь у його розвитку в якості хобі. Результат перед Вами. Красивий, сучасний та зручний сайт, яким легко керувати. Він легко зайняв непогані позиції в Google і Яндекс, створює максимально позитивні враження і регулярно оновлюється. Хороший дизайн — це не тільки красивий зовнішній вигляд. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі поисковое продвижение сайта.
А тепер подивіться на цей сайт. Він однаково добре відображається на мобільному телефоні, на планшеті і на ПК. Змінюються ширини колонок, повністю змінюється меню, шрифти та багато іншого. Все це зроблено для того, щоб будь-якому Вашому клієнту було зручно. Швидке завантаження сторінок — сайт повинен завантажуватися максимально швидко навіть на недорогому телефоні. Даючи відповіді на обох мовах Ви залучите набагато більше клієнтів. Плюс двомовні сайти отримують дуже хороші бонуси в ранжируванні в пошукових системах. Правильний код — правильно виконаний сайт отримує хороші бонуси від пошукових систем.
Наприклад, якщо сайт зручний для користувачів мобільних телефонів (смартфонів) — він буде стояти перед сайтами конкурентів, які не зручні. Також помітним прикладом є рейтинги товарів. Більшість сайтів Ваших конкурентів виконані досить слабо. Якщо зробити якісний сайт і регулярно займатися ним (додавати нові статті, товари, акції…), то можна досить дешево і швидко не тільки обігнати конкурентів, але і відібрати у них значну частину клієнтів. Вам потрібен сайт, який буде продавати. Він замовив сайт і повівся саме на «самописний» движок. Самописний движок це як голка для наркомана.