Як створюється сайт.

1-7-2018

Як створюється сайт.
Кожен сайт, будь то сайт-візитка, інтернет-магазин або ігровий портал, проходить у процесі свого створення одні і ті ж кілька етапів. Які саме це етапи — ми розглянемо в цій статті. Наступний етап — створення дизайну сайту на основі зібраної інформації. Дизайнер розробляє структуру сайту і його зовнішній вигляд, створює неповторний стиль, прикрашає сайт елементами декору, продумує зручність використання функціоналу сайту. Третій етап — верстка сайту за допомогою HTML — мови розмітки веб-документа. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі індекси в MongoDB.
Верстка здійснюється на основі розробленого дизайнером макету сайту і її результатом є готові веб-сторінки сайту. Четвертий етап — програмування сайту. Програмування «оживляє» сайт, додає корисний функціонал, без якого неможливо уявити жоден сучасний сайт. Шостий етап створення сайту — це тестування сайту. На даному етапі здійснюється наповнення сайту контентом і коригування стилів, помилок в роботі сайту.
І нарешті, останній, завершальний етап — це просування та SEO-оптимізація сайту. Цей етап передбачає рекламу сайту і оптимізацію контенту сайту під різні запити для появи сайту у верхніх позиціях видачі результатів пошукових систем, таких як Google, Яндех, Rambler, Yahoo та ін Результатом проходження всіх цих етапів стає поява нового, корисного і яскравого веб-ресурсу, здатного задовольнити потреби найрізноманітнішої інтернет-аудиторії.