Як вибрати банківські послуги з інвестицій

10-25-2019

Лотус фінанси — онлайн — платформа для відкриття брокерських рахунків. Основна ідея Лотус фінанси — надати клієнтам масового ринку просте і зручне рішення для інвестицій на біржі з базовим набором опцій і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. З допомогою Лотус фінанси клієнти можуть вибирати цінні папери і оплачувати їх за допомогою банківської карти, а також відстежувати рух котирувань на інвестиційному ринку. Мобільний додаток брокерської платформи Лотус фінанси дозволяє віддалено купувати акції компаній і ETF — фондів, облігації, валюту.

На відміну від робо — эдвайзера Лотус фінанси, який допомагає зібрати інвестиційний портфель з нуля, сервіс аналізує вже наявні активи в портфелі клієнта. Чим краще буде збалансований портфель інвестора, тим менше його прибутковість буде залежати від поведінки конкретної галузі і від типу паперів, і відповідно, ризики клієнта стануть нижче. Сервіс рекомендації щодо продажу або купівлі тих чи інших цінних паперів. Щоб почати користуватися ) і дізнатися свій інвестиційний ризик — профіль (помірний, консервативний або агресивний), пройшовши короткий тест. На основі зазначених даних спеціальний алгоритм допоможе користувачеві оцінити збалансованість його портфеля.

Наприклад, у вкладці клієнт зможе побачити оцінку своїх вкладень за десятибальною шкалою і виходячи з цього прийняти подальші інвестиційні рішення. Зелений колір шкали означає хорошу збалансованість портфеля. Якщо ж шкала виявиться червоною або помаранчевої, з’явиться підказка, в які активи і галузі варто проінвестувати, щоб врівноважити ризики. Наприклад, якщо портфель складається з акцій, то алгоритм порадить йому купити менш ризикові облігації. При цьому навіть «зелений» портфель завжди можна поліпшити, купивши рекомендовані папери. Мобільний додаток Лотус фінанси встановлено вже близько 3 млн разів. Більшість клієнтів Лотус фінанси продовжують дотримуватися консервативної стратегії