Як вибрати чохол для смартфона

9-26-2017


Зберегти зовнішній вигляд і працездатність смартфона можна за допомогою правильно обраного чохла. Він допоможе захистити телефон при падінні, врятує його від подряпин, сколів і тисячі інших прикрих випадковостей. Вибрати підходящий чохол для смартфона досить складно: для цього потрібно знати різновиди захисних пристосувань і чим вони відрізняються один від одного. Пропоную купить чехлы на смартфон

Якщо ви не хочете витрачати час в магазині або купити невідповідний, але дуже красивий чохол для смартфона, варто заздалегідь з’ясувати особливості кожного виду і точно уявляти собі, що вам потрібно.

Функції чохла для смартфона
Основна функція чохла – захисна, а крім цього, він потрібен для:
Збереження зовнішнього вигляду пристрої – смартфон щодня стикається з сотнями предметів і поверхонь, які залишають на ньому плями, подряпини, потертості або сколи.
Зручності – сучасна людина намагається ніде не розлучатися зі смартфоном, а значить, чохол допоможе пристрою не вислизнути з рук і не впасти.
Індивідуальність – можна купити чохол для смартфона в будь-якому стилі: від суворої класики до готики і гламура, а при бажанні – замовити чохол з власної фотографії або у вигляді улюбленої тварини.

Подумайте, що для вас важливіше: зовнішній вигляд або захист смартфона? І скільки грошей ви готові витратити на чохол для смартфона?
Як вибрати найкращий чохол для смартфона? Захисти свій смартфон – вибери «правильний» чохол!
Популярні види чохлів для смартфонів і їх вартість:
Чохол-бампер – самий простий і надійний спосіб захистити смартфон від падіння. Він являє собою захисну рамку, надеваемую на бічні грані пристрою, завдяки щільному приляганню і спеціальним виступам, бампер захищає смартфон від контакту з поверхнями і допомагає уникнути відколів при падінні. Бампери бувають пластиковими, силіконовими та металевими. Основні переваги: доступність, практичність і невеликі розміри, вони мало змінюють вагу і обсяги телефону. Ціна на бампер залежить від виду пристрою, матеріалу чохла і дизайну, прості пластикові або силіконові вироби можна придбати від 100 рублів, а ціна на дизайнерські чохли становить від 3-5 тис. і вище.Силіконовий чохол бампер

Накладки або кришки – найпопулярніший вид чохла на смартфони. Такі чохли захищають задню поверхню телефону і бічні грані, а для захисту екрану необхідна ще й спеціальна плівка. Кришки виготовляють з шкіри, пластику і силікону. Переваги накладок – практичність, міцність, невелика вага і малогабаритність, серед недоліків – відсутність захисту екрану смартфона. Ціна на кришку також починається від 200 рублів за просту пластикову модель, 500-1000 рублів за виріб з кожзамінників і від 2000-3000 за чохол з натуральної шкіри.

Фліп-чохол або чохол-книжка – надійний захист вашого смартфона. Фліп-чохол захищає задню та передню стінки пристрою. Чохол щільно прилягає до задньої стінки смартфона, а екран захищає відкидна кришка. Чохли – книжки роблять зі шкіри або текстилю, прикрашають вишивкою, різними зображеннями, стразами або іншими аксесуарами. Вони забезпечують максимальний захист від механічних пошкоджень, але при цьому можуть сильно збільшувати вагу і габарити пристрою. Зміна зовнішнього вигляду смартфона відносять як до недоліків, так і до достоїнств чохла. Вартість фліпів варіює від 500 рублів за найпростіше виріб з екошкіри до 5000-10000 тисяч за чохли ручної роботи.Фліп чохол для смартфона

Чохол відкидний – являє собою різновид чохлів-книжок, основна відмінність: передня кришка відкидається не в бік, а вниз. Вони зручніше в експлуатації, але менш надійні і довговічні. М’який чохол щільно і надійно облягає пристрій, що захищає його від ударів і пошкодження поверхні, але щоб користуватися смартфоном, його потрібно постійно діставати з чохла. Вартість на чохол-кишеня становить від 100 рублів до 2-3 тисяч.

Чохол-кишеня
Кожен чохол для смартфона має свої переваги і недоліки, тому вибираючи «свій» чохол варто заздалегідь подумати, що для вас важливіше: безпека пристрою, його зовнішній вигляд, зручність або вартість чохла. Якщо ви вже придбали чохол для смартфона, поділіться своїми враженнями в коментарях!