Як вибрати дриль для дому.

4-12-2018

Як вибрати дриль для дому.
Мережевими — найбільш поширені, здатні працювати хоч скільки, поки є електрика в розетці. Але за ними завжди волочется провід. акумуляторними — для тих, кому провід заважає, придумали акумуляторні дрилі. Час роботи від однієї зарядки акумулятора може бути різним. Воно залежить і від характеру роботи (можна цілий день, наприклад, посверливать маленьким по діаметру свердлом, а можна за півгодини посадити батарею, свердлячи великими діаметрами), і від ємності акумулятора. Крім того, що за акумуляторної дрилем не волочется провід, її плюсом є і те, що їй можна виконати яку-небудь роботу в місцях, де немає електричної мережі. Щоправда працювати вийде лише до закінчення заряду. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://lainer.com.ua/catalog/instrument/elektroinstrument/dreli/.
Мінусом акумуляторної дрилі є те, що батареї рано чи пізно виходять з ладу, і щоб працювати такий дрилем далі, необхідно придбати нові. Але ціна на них досить висока — за два акумулятора доведеться заплатити майже як за нову акумуляторну дриль з двома акумуляторами в комплекті. ударні, які, завдяки наявності удару, можуть свердлити цегла (але не бетон). Також мають ненаголошений режим, тому можуть свердлити та інші матеріали. Деякі називають такі машинки дрилями-перфораторами, але це невірно, так як перфоратор — це окремий інструмент із зовсім іншим механізмом. Але про це нижче у відповідному розділі, який буде присвячений вибору ударних дрилів.
У двошвидкісних дрилів є перемикач між швидкостями. На другій швидкості максимальна кількість обертів більше, ніж на першій. Але зате на першій швидкості, завдяки більшій передатному числу, більше і крутний момент. Робота на першій швидкості буває необхідна, коли опір обертанню патрона досить високо — це буває, наприклад, при свердлінні свердлами з великим діаметром. Також в окремий клас можна виділити дрилі-тихоходы. Їх так називають через те, що максимальні оберти патрона у них невисокі. У двошвидкісних на першій швидкості трохи більше 1000 про./мін.