Як вибрати електронні годинники

12-18-2019

Как выбрать электронные часы

Хочете подивитися, як річ на вас сидить, або порівняти два розміру. Догляд за волоссям Догляд за обличчям. Жіночі електронні годинники підходять для неформальних і спортивних образів. У більшості випадків ці аксесуари з цифровою індикацією виконані в унісекс — дизайні, рідше — в яскравих і пастельних «дівочих» кольорах. Переваги годин на батарейках — висока точність ходу, зручний інтерфейс, проста настройка. Крім того, наручні моделі цього типу підтримують безліч опцій, наприклад, будильника, секундоміра, календаря, крокоміра, пульсометра.

Іміджеві електронні годинники можуть мати корпус з легкого пластику, нержавіючої сталі, маловагих металевих сплавів, які можуть оформлятися чорнінням або литим силіконовим покриттям з матовою текстурою і принтами. Наручний годинник в стилі 80 — х мають нарочито простий квадратний чи шестикутний корпус в строгих кольорах, комплектуються металевим браслетом. Сучасні моделі в спортивному стилі доповнюються масивним, дещо агресивним корпусом, полімерними та текстильними ремінцями. Годинник з креативним або футуристичним дизайном пропонуються в яскравих кольорах, з незвичайною конфігурацією циферблата і помітним декором. Подібні аксесуари у великому асортименті випускають Nixon і Timex. Функціональні електронні годинники, призначені для спорту, туризму й активного відпочинку, відрізняються підвищеною міцністю і водонепроникністю, мають протиударний корпус, стійкий до подряпин і розтріскування пластикове скло. Їх браслети, як правило, каучукові або полімерні, з надійними «швидкими» застібками і міцними кріпленнями. Якісні жіночі електронні годинники з різними технічними характеристиками можна знайти в колекціях .

Ви також можете перейти на мобільну версію сайту. Крім того, наручні моделі цього типу підтримують безліч опцій, наприклад, будильника, секундоміра, календаря, крокоміра, пульсометра. Наручний годинник в стилі 80 — х мають нарочито простий квадратний чи шестикутний корпус в строгих кольорах, комплектуються металевим браслетом. Сучасні моделі в спортивному стилі доповнюються масивним, дещо агресивним корпусом, полімерними та текстильними ремінцями. Годинник з креативним або футуристичним дизайном пропонуються в яскравих кольорах, з незвичайною конфігурацією циферблата і помітним декором. Подібні аксесуари у великому асортименті випускають Nixon і Timex. Якісні жіночі електронні годинники з різними технічними характеристиками можна знайти в колекціях.