Як вибрати флешпамять.


Як вибрати флешпамять.
Сучасна людина не може обійтися без такої зручною і практичною деталі як флешка. Вона є практично у кожної людини з комп’ютером. Це не тільки зручний засіб для передачі інформації, але ще і зручний схованку. На флешці можна зберігати фотографії і документи, які не повинні бачити сторонні, а завдяки маленьким розмірам, накопичувач можна легко заховати де завгодно. Але всі ми знаємо, що флешки бувають різними. Вони відрізняються дизайном, швидкістю передачі інформації, об’ємом пам’яті, інтерфейсом роз’єму і багатьма іншими параметрами. Найпопулярніші моделі-це usb флешки 64 Гб. Попит на них не випадковий, справа в тому, що це оптимальний об’єм для сховища, який дозволяє записувати на флеш пам’ять не тільки документи і фото, а також кліпи і повнометражні фільми з високою роздільною здатністю. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі визитка с флешкой.
Мати такий пристрій під рукою, завжди зручно. Якщо раптом пропаде інтернет, вам буде, чим зайнятися вдома і не доведеться дивитися цікаві повтори передач. Але, крім того, вибрати тільки об’єм накопичувача не правильно. Увагу також потрібно приділити і швидкість зчитування інформації. Це найболючіше місце у будь-флешки. Тому перед тим як купити пристрій, уважно прочитайте, що написано на упаковці. Швидкість віддачі повинна збігатися зі швидкістю зчитування на комп’ютері, який стоїть у вас вдома.
Але не варто вірити заявам про ультрашвидкої передачі інформації, особливі класи поділу швидкості є тільки у мікро накопичувачів, в той час як у звичайних флешок вони відсутні. Далі можна перейти до вибору розміру і дизайну флешки. Якщо ви носите флеш пам’ять на ключах, то краще щоб її корпус був металевим, а якщо в кишені, то навпаки пластиковим, щоб гострі кути не дряпали смартфон. Також корпус може бути м’яким і плюшевим, дерев’яних, гумових і т. д. Благо асортимент цих товарів просто величезний. Купити таку флешку можна на подарунок співробітникам офісу. Її ціна і практичність до цього розташовують.