Як вибрати хостинг

3-25-2019

Как выбрать хостинг
Чек — лист щодо створення інформаційного сайту.
Також хочемо вам порекомендувати смотрите тут
Після того, як ви зареєстрували домен, можна приступати до вибору хостингу. Для початку розберемося, що це таке і для чого потрібно. Іншими словами, це місце, де буде «жити» ваш проект. Замовити хостинг можна у хостингових компаній, їх ще називають хостинг-провайдерами або просто хостером. Чому ж не можна просто розмістити проект у себе на комп’ютері і залишити його включеним. Зараз в інтернеті є величезна кількість хостерів, які пропонують якісні платні послуги. Як же зробити правильний вибір.
Вартість місяці обслуговування у різних хостерів починається від 60 рублів на місяць. У цьому варіанті присутній повний функціонал платної версії, але є обмеження по кількості сайтів, дискового простору і дозволеної навантаження на сервер.
Найпростіший спосіб для запуску свого першого проекту буде реєстрація домену хостинг провайдера, послугами якого в подальшому ви хочете скористатися. Якщо ви реєстрували домен в іншої компанії (наприклад, reg. com), то необхідно пов’язати домен і хостинг, щоб при введенні адреси вашого сайту в браузері, відбувалося звернення до даних, які зберігаються на конкретному хостингу. Для цього в налаштуваннях домену у реєстратора необхідно змінити адреси DNS — серверів.
У різних компаній відрізняється інтерфейс, якщо ви не знаєте, де шукати налаштування свого хостера, просто зверніться в службу підтримки.
Для оновлення DNS — серверів потрібно час — від кількох годин до доби. На завершення хочеться сказати, що ви можете вибрати будь-який вподобаний хостинг, головне запустити проект, не відкладаючи «на потім». Якщо в подальшому якість роботи хостера буде не дуже хорошим, ви завжди зможете перенести свій сайт в іншу компанію — більшість серйозних провайдерів надає дану послугу своїм клієнтам безкоштовно.
Крок Якщо у вас вже є домен, купіть хостинг тут: beget. ua (якщо домену ще немає, то зареєструйте його на цьому ж сайті, або на reg.
Крок Рекомендуємо купувати хостинг відразу на рік. Це дешевше у перерахунку вартості на місяць. Більш того, ваш домен також куплений на рік і в майбутньому буде зручно продовжувати обидві послуги одночасно.
Крок Зв’яжіть домен з хостингом, як описано в цьому розділі даної статті (посилання «Як зв’язати домен і хостинг»), прописавши відповідні NS.
Крок Встановіть CMS для свого сайту (про те як це зробити читайте в наступній статті).
Чек — лист щодо створення інформаційного сайту.
Ви не можете продовжити без згоди з політикою конфіденційності.