Як вибрати квартиру для покупки?

1-19-2017

Як вибрати квартиру для покупки

Кожній людині хоча б раз у житті для поліпшення своїх житлових умов доводиться вибирати, яку квартиру придбати. Найчастіше це робить молода сім’я. Необхідна сума для першого внеску зібрана з величезним трудом. Схвалення на кредит отримано. Якщо людям ніде перечекати і житло їм треба знімати, а це додаткові витрати, то краще вибрати для покупки ту квартиру, куди можна в’їхати і жити там. Звичайно, дуже хочеться нову у чудовому районі да з відмінним ремонтом! Але життя є життя. І можливості, особливо фінансові, не завжди виправдовують очікування. В даному випадку треба гарненько подумати і підрахувати фінанси. Слід врахувати і можливі ризики, так звані форс-мажорні ситуації. Людина розраховує, що візьме кредит і з урахуванням хорошої зарплати на сьогодні швидко його виплатить. Або нешвидко, але зможе зробити надійний ремонт у новій квартирі. Не можна стверджувати, що добре, але краще дізнатися про скорочення зарплати або посади ще до оформлення кредиту. Хочеться сподіватися на краще. Але можливі різні несподіванки. Отже, майбутні виплати по кредиту треба продумати дуже відповідально.  Хочу вам порекомендувати ЖК «Лисовый квартал», Бровары — ваше жилье в лесу возле метро на вигідних умовах.

як вибрати квартиру

Але ось все в порядку. Можна вибирати квартиру. Придбане житло має влаштовувати, якщо не повністю, то хоча б в багатьох відносинах, на момент покупки. З нового будинку доведеться добиратися до роботи. Якщо не продумати дорожній питання, то і нова квартира буде не міла після виснажливого стояння в пробках. Автомобілістам треба задуматися і про місце зберігання транспорту. Наприклад, купуючи квартиру в Кишиневі в житловому комплексі Silentagro, ви будете забезпечені безкоштовною підземною парковкою. На жаль, в Одесі у всіх новобудова підземні паркінги можна лише купити або орендувати.

Вибираючи квартиру, слід звернути увагу і на подвір’я, де стоїть будинок, якщо це вторинка. А якщо новобудова, то в якій доступності магазини і всі побутові послуги. Звичайно, можна з’їздити в будь-який район міста, а ввечері так не хочеться їхати далеко, якщо забув купити хліб. У разі купівлі вторинного житла обов’язково треба прийти в різний час доби і подивитися, яка ситуація у дворі. А, може, вдасться побачити і своїх майбутніх сусідів. Не треба поспішати. Занадто велика ціна. Буде дуже неприємно дізнатися, що сусід п’є та ще компанії призводить галасливі. Звичайно, ніхто не застрахований від сюрпризів багатоквартирного будинку. Але те, що можна, краще передбачити заздалегідь. Це позбавить від неприємностей надалі. Коли в родині є діти, непогано б подумати і про те, чи зручно буде возити дитину в дитячий садок-школу. Купуючи вторинку, треба уважно подивитися і зазначити, який стан квартири. Може бути, ремонт і переробки відсунуться надовго. А жити хочеться в чистій затишній квартирі. Нову квартиру можна купити і в будинку з обробкою, хоча вона буде дорожче.

Так що все-все треба обдумати і обговорити заздалегідь, тоді і життя на новому місці буде радісною.