Як вибрати метало черепицю

6-9-2019

Как выбрать  метало черепицу

Вибираючи металочерепицю, перше, з чим необхідно визначитися — це те, яка форма хвилі вам потрібна. На ринку представлено кілька варіантів профілів, від вибору яких також буде залежати зовнішній вигляд покрівлі вашого будинку. Визначившись з цим, переходимо до вибору кольору майбутньої покрівлі. Кольори, як правило, стандартні, але вибір їх досить великий. Наступний етап — вибір типу покриття із двох основних: глянцеве покриття або матове покриття. Визначившись з усіма перерахованими вище властивостями і характеристиками, ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант і зробити покупку, про яку не доведеться пошкодувати. Також хочемо вам порекомендувати https://www.budservic.com.ua/

Металочерепиця являє собою не просто красиву металеву дах для вашого будинку.
Найтонша сталь, взята за основу, забезпечує листи легкістю (якщо взяти в порівняння ті ж листи шиферу), гарантуючи при цьому абсолютну міцність всього покриття, якого не небезпечні ні опади у вигляді крижаного граду, ні гілки великих дерев, ні сильний поривчастий вітер. Величезний вибір форм хвилі, які дарують поверхні особливу фактуру, дозволяє бути не як усі і виділятися серед сусідніх будівель абсолютно ексклюзивною, дуже стильною і красивою дахом з досить тривалим періодом безперебійної служби. У більшості випадків вона відрізняється виробником металу, товщиною сталі і типом покриття.

Наша компанія пропонує своїм покупцям широкий асортимент високоякісної металевої черепиці на будь-який смак. У нас ви зможете придбати необхідний вам колір, товщину сталі, тип покриття і вибрати бажаного виробника металу.

В її основі лежить високоякісна прокатна сталь, оцинкована з двох сторін. Якісна металочерепиця виготовляється із сталі, товщина якої повинна бути не менше 0, 45 мм. Наступний обов’язковий компонент у складі всієї системи — це пасивуючий шар, головним завданням якого є створення додаткової плівки, що забезпечує захист металу від корозії та впливу окислювачів. Далі йде шар двостороннього грунтовки, сприяє поліпшення адгезії з полімерним покриттям і фарбою.

Завершальний шар — саме полімерне покриття з лицьового боку і спеціальна захисна фарба з тильного боку. Зустрічаються такі варіанти металу, що мають одноколірне полімерне покриття з обох сторін. Такий метал найчастіше використовують для парканів з профнастилу, де важливу роль відіграє естетичний вигляд і всередині, і зовні огородженої ділянки. Також дуже важливо знати, що дешеві варіанти металевої черепиці можуть не мати в складі листа пасивуючий і ґрунтувальний шар, що в результаті призведе до тривалого терміну служби даху.