Як вибрати рацію

2-10-2020
https://mirkit.com.ua/images/thumbnails/1143/1000/detailed/8/UV-5R.jpg


Радіостанція автомобіль — необхідний інструмент зв’язку з іншими учасниками дорожнього руху. В першу чергу, це інформація обстановки на дорозі і звичайно ж допомога при нештатних ситуаціях. Великий вибір радіостанцій для автомобілів дозволяє підібрати саме ту модель, яка підходить під ваші задачі. До тонкощів вибору відноситься врахування низки факторів, серед яких основними є дві: топографія застосування (місто, заміська траса, рівнини або горно — лісиста місцевість), призначення (професійне або аматорське). Також хочемо вам порекомендувати https://mirkit.com.ua/product/ratsiya-baofeng-uv-5r-8-w

Але перш, ніж приступити до списку кращих моделей коротко познайомимо малодосвідчених користувачів з важливими фактами по цій цікавій техніці для зв’язку в дорозі. Для початку зазначимо, що дане радіо пристрій працює в цивільному діапазоні частот і не потребує отримання дозволу або ліцензії радіоаматора.
В наявності якісний багатофункціональний дисплей, зручний тангента з мікрофоном, гучний динамік. З мінусів можна відзначити зниження чутливості на великих дистанціях.
Розраховані на стаціонарне використання та встановлення в автомобілі з підключенням живлення до бортової мережі. Ця радіостанція також орієнтована на автолюбителів, але більш просунутих і багатших.

Є автоматичний і ручний шумоподавлювач, система VOX активації, моніторинг 2 — прийомів DW, блокування клавіатури. Радіостанція оснащена фільтрами імпульсних і високочастотних перешкод, а також настроювачами рівня чутливості, тону звучання і захисту від перенапруги. Радіостанції для таксистів і кур’єрів Як відомо, таксисти і кур’єри мешкають здебільшого у містах із щільною і не дуже забудовою. А значить їм потрібна солідна потужність апарату і багато каналів, т. Є два варіанти: для великих міст і для середніх. Нагадаємо, що за правилами без ліцензії допускається використання рацій потужністю на вище 10 Вт. В іншому разі пристрій доведеться реєструвати у відповідному відомстві.