Як вибрати сантехніка

5-31-2019

not found
У фокусі у злиденній країні: реформа чи катастрофа.
Також хочемо вам порекомендувати https://santehnik-1.te.ua
За якою системою повинен формуватися український парламент.
Сучасна сантехніка: яка вона буває і як вибрати відповідне изделие22.
Сучасний ринок сантехніки пропонує різні моделі унітазів, які бувають різних форм і кольорів. При цьому видів таких виробів не так вже й багато, але асортимент все одно досить великий. Щоб полегшити вибір, перед покупкою варто ознайомитися з деякими відмінностями існуючих моделей, що завжди можна зробити, пройшовши попосиланням santehimport.
Найбільш поширеним і звичним типом унітазів є підлогові, які складаються з основної частини (чаші), зливного бачка і сидіння. Відмінності в них полягають у способі установки та застосування. На даний момент можна знайти моделі, у яких лита майданчик для бочка, а ще бувають і моноблоки, в такому випадку чаша повністю злита з бочком. Іноді можна придбати унітаз, в якому бачок знаходиться окремо від основної частини.
Підвісні моделі, які ще називаються консольними, зазвичай встановлюють в будинках або готелях. Для застосування в квартирах вони не надто зручні. Конструкція має легкий і красивий вигляд, при цьому виглядає вона максимально компактно. Багато людей, які звикли до підлоговим виробів, вважають їх підвісні аналоги ненадійними. Але це зовсім не так, вони здатні витримувати навантаження до 400 кг , а все тому, що їх встановлюють на спеціальну інсталяцію. Їх відмінність полягає в тому, що саме в ній і знаходиться зливний бачок. Перевагою такого бачка є зручність використання. Відсутність підстави, стоїть на підлозі, робить прибирання в будинку максимально простою та зручною Виглядають такі унітази найбільш привабливо, оскільки труби, бачок і вся інсталяція заховані в стіні, а для змиву в ній є спеціальна кнопка.
Ще одним типом є унітаз, поєднаний з біде. Тому все, що залишається покупцеві – це підібрати варіант, який вдало впишеться в інтер’єр ванної кімнати.
Який вибрати унітаз за формою, кольором і розміром. Ці параметри є другорядними, в першу чергу вони залежать від зручності вироби.
Якщо ж вам все — таки складно зробити вибір, проконсультуйтеся з фахівцем, виклавши йому свої побажання, описавши особливості приміщення. Він допоможе підібрати найбільш підходящий для конкретного випадку модель.