Як вибрати VPS хостинг

6-12-2019

Как выбрать VPS хостинг
Жоден сайт не може існувати в інтернеті без спеціально виділеної для нього місця — хостингу. Що являє собою даний вид хостингу і які його особливості. Кожен віртуальний виділений сервер за своїми можливостями практично дорівнює фізичній виділеного сервера, але при цьому варто хостинг на віртуальному виділеному сервері в рази дешевше.
В рамках кожного віртуального виділеного сервера власнику сайту повністю доступно управління і контроль, як якщо б це був фізичний сервер. На одному фізичному сервері може розташовуватися безліч віртуальних. Як правило, якщо своїм виділеним віртуальним сервером керує сам власник сайту, то варто купить vds, оскільки вимагає великих знань і досвіду в адмініструванні операційної системи сервера та всіх необхідних програм. У свою чергу VPS хостинг з підтримкою коштує дорожче, але зате дозволяє власникам сайтів не відволікатися на технічні аспекти, а займатися важливими для розвитку сайту завданнями. Які можливості дає VPS хостинг власникам сайтів. Наприклад, у власників сайтів є повноцінний доступ з правами root, можливість на свій розсуд змінювати налаштування параметрів операційної системи, додавати або видаляти програми та файли.

Також власники сайтів на VPS хостингу отримують унікальні IP — адреси, порти і т. Чималим плюсом віртуальних виділених серверів є гарантія на певний мінімум ресурсів. Якщо на віртуальному хостингу безлічі сайтів доводиться конкурувати між собою за ресурси сервера, то при VPS хостингу власнику сайту виділяється гарантований мінімум ресурсів, за які з ним ніхто конкурувати не буде. У зв’язку з цим безпека сайтів, що знаходяться на VPS хостингу, вище, ніж у сайтів на віртуальному хостингу — більш дешевої моделі хостингу.

Зокрема, віртуальні виділені сервери дають сайтів захист від ресурсовых атак, в той час як на віртуальному хостингу такого захисту немає. У яких випадках для сайтів слід вибирати саме VPS хостинг. Наприклад, корисним даний вид хостингу для сайтів, які потребують специфічних налаштуваннях сервера або ж нестандартних додатках для своєї роботи. Також віртуальний виділений сервер можуть вибрати ті власники, які хочуть самостійно контролювати роботу своїх сайтів.