Як виграти в покерному турнірі!!!!

12-31-2019
Картинки по запросу Як виграти в покерному турнірі!!!!

Один з найпопулярніших видів гри в онлайн покер. Існує величезна безліч турнірів з різними бай — інами та форматами гри. Кожен день на всіх світових покер румах проводяться МТТ. Багато з них мають гарантований покер румом призовий фонд. Багато-столові турніри є дуже популярні серед гравців, так як вони дають можливість виграти велику суму заплативши невеличкий внесок. Як правило, бай — ін $10 дає реальну можливість виграти кілька тисяч доларів. Очевидно, що чим вище бай — ін, тим більше призовий фонд турніру. Крім вартості участі, призовий фонд залежить і від кількості учасників. У вас є можливість виграти по — великому, сплативши невеликий бай — ін турніру з великою кількістю учасників. Комісійний збір не йде у призовий фонд, а є заробітком покер — руму. При стандартній структурі розподілу призів, у турнірі з таким призовим фондом переможець отримає близько $3. Також хочемо вам порекомендувати сайт hitspoker.ru

Що б показати структурні відмінності МТТ наочніше, ми створили для вас таблицю. Найпопулярніші серед усіх — турніри з гарантованим призовим фондом. Це означає, що призовий фонд не буде менше заявленого, навіть якщо не набралася достатня кількість гравців, що б покрити суму гарантованого призового фонду. 000, виходячи з суми бай — інів всіх учасників. Freezeout) турнір грають до того моменту, поки всі фішки цього турніру не опиняться в одного гравця. Rebuy) турніри дуже популярні серед агресивних і непрофесійних гравців. В ребай турнірі є можливість заплатити бай — ін повторно і знову отримати фішки. Таким чином ви продовжуєте участь у турнірі, навіть програвши їх всі. Якщо гравець робить ребай, то ці гроші також йдуть в загальний призовий фонд турніру. Після цього слідує перерва, в якому можна зробити адд — він (від англ. add on) і турнір переходить в режим фрізаут, тобто навиліт. У деяких випадках турнір може закінчиться до того, як один гравець збере всі фішки турніру.

Робиться це за бажанням гравців за фінальним столом і називається Розділ Банку. Гравці можуть самі вирішити як вони поділять банк. Якщо хоч один учасник не погодиться з договором, то турнір триває до фіналу з одним переможцем або поки всі гравці за фінальним столом не прийдуть до згоди з приводу розділу банку. Часто сам покер рум пропонує розділити банк у відповідності з кількістю фішок у гравців за столом. Цілком можливо, що залишилися гравці погодяться з такою пропозицією чи знайдуть більш підходящий сценарій для свого поділу. Нижче ми наводимо вашій увазі найцікавіші багато-столові турніри: Щоденні Турніри Мережі iPoker з гарантованим призовим фондом (12.