Як виконати просування сайту.

2-1-2018

Як виконати просування сайту.
На сайті або в блозі може виявитися багато помилок, які вплинуть на просування в пошукових системах, їх необхідно виправити для ранжирування ресурсу в SERP — це і називається аудитом сайту. Для нового сайту можна використати безкоштовний сервіс, який пропонує Google — Google для веб-майстрів». Увійдіть у свій обліковий запис, додайте сайт, натиснувши кнопку «Додати ресурс», і дотримуйтесь інструкцій. Після додавання сайту ви побачите на панелі керування різні параметри , такі як пошуковий трафік, проблеми безпеки та веб-інструменти. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Накрутка Instagram.
Тут ви можете завантажити свій файл Sitemap. Це потрібно зробити обов’язково, щоб ви могли побачити і виправити всі помилки індексації. Якщо цей файл не настроєно належним чином, ваш сайт не зможе ефективно працювати. Robots.txt показує, які сторінки на сайті заблоковані. Перевірте помилки сканування у відповідному розділі та виправте їх як можна швидше.
Це потрібно робити щодня. Також використовуйте Fetch as Google, щоб перевірити, індексує бот Google ваш сайт. Перевірте швидкість завантаження сайту — повільні сторінки можуть втрачати великий відсоток трафіку. Шукала матеріал на що саме треба звернути увагу, натрапила на цю статтю. Тепер розумію, що важливо враховувати.