Як виконується реєстрація ФОП.

3-27-2018

Як виконується реєстрація ФОП.
Особливо в останні час, так як був прийнятий новий Податковий Кодекс, який змінив правила сплати єдиного податку. Необхідно знати розмовні варіації абревіатури СПД, такі як ФОП, ТОВ та ПП. Виходячи з сучасних реалій, можна з упевненістю говорити, що ведення бізнесу в якості суб’єкта підприємницької діяльності найпростіше і такий формат обов’язково принесе значні прибутки. Особливо він підійде щодо недосвідченим підприємцям, що робить лише свої перші кроки в цій нелегкій, але захоплюючій справі. Реєстрація фізичної особи-підприємця більш вигідна з точки зору взаємодії з податковими службами, а в самому початку бізнес-діяльності це дуже і дуже важливо. Основна вигода для підприємця полягає в тому, що він не зобов’язаний платити 18% податок на одержуваний прибуток, а також звільняється від цілого ряду податкових обкладень, в той час як фізична особа все це регулярно оплачує. Така лояльність дозволяє досить швидко розвивати свою справу і в найкоротші терміни досягти намічених цілей і завдань. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://yustra.com.ua/ru/registracia/fop-flp/.
Окремо варто відзначити, що подавати податкові декларації потрібно буде всього лише один раз в рік, що дозволяє не тримати в штаті постійного бухгалтера, а періодично користуватися послугами віддаленого працівника. На практиці досить часто зустрічається ситуація, коли на одне підприємство реєструється відразу кілька підприємців. Це робиться не просто так. Основна мета в даному випадку полягає в контрольованому розподіл доходів між групою підприємців, що дає відмінну можливість підприємству значно економити на сплачуються податки. Ця інформація вказується в паспорті і легко перевіряється контролюючими службами. Фізична особа підприємець стає таким виключно в день реєстрації цього факту в адміністрації. При цьому вона прив’язується до місця прописки фізичної особи. Чинне законодавство забороняє проводити реєстрацію на будь-який інший адресу.
Цю обставину потрібно в обов’язковому порядку враховувати. Правда, іноземцю необхідно мати оформлений ідентифікаційний код платника податкового збору, а також володіти дійсним дозволом на проживання. В іншому випадку в проханні буде рішуче відмовлено. При цьому вкрай важливо розрізняти ту не зовсім вловиму різницю між простим фізичною особою та фізичною особою-підприємцем. У першому випадку варто відзначити, що кожна людина, яка проживає на території країни, і в тій чи іншій мірі бере участь в її житті, спочатку зараховується до розряду фізичних осіб. При цьому такі показники як стать, вік і так далі до уваги не беруться. Це дає громадянину певні права і звалює на його плечі певний тягар відповідальності і зобов’язань. У залежності від конкретно взятої держави надаються права і зобов’язання можуть істотно відрізнятися.