Як захистити багатоквартирний будинок.

3-21-2018

Як захистити багатоквартирний будинок.
Дівчина з Ради будинку підійшла до расклейщику, представилася, і ввічливо запропонувала відклеїти оголошення і перенести їх на спеціальні дошки, які розташовані тут же біля кожного під’їзду на вході. На що у відповідь почулося вальяжно: «Чегооо?». Чоловік прокричав, що йому все одно, хто там і що в Раді. Співробітниця Ради будинку озвучила намір викликати співробітників поліції, після чого з боку вандала пішов прицільний удар по руці дівчини, у результаті чого рукавички і стільниковий телефон, який вона тримала в руці, посипалися на сніг. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить домофон.
Смартфон розлетівся на три частини. Чоловік відштовхнув співробітницю Ради будинку, і став у стійку, мабуть, готуючись до сутички всього свого життя. Сутичці з дівчиною (!) У дворі – ні душі. Потім, ймовірно, на мить розум повернувся до чоловіка, він процідив крізь зуби мерзенну нецензурну загрозу, і швидким кроком втік на парковці сусіднього будинку, звідки спішно виїхав на іномарці темного кольору. Закликаємо мешканців у центрі міста бути обережними, особливо жінок! Розклеювач оголошень реагує вкрай агресивно і може бути небезпечний.
Якщо цей расклейщик діє від імені юридичної особи, то згідно ст. 8.10 п. 3 Кпап Томської області йому загрожує штраф від ста тисяч до двухстот тисяч рублів. Мова йде про практику автодозвону за номерами, вказаними в оголошеннях. Протягом декількох годин номери рекламованих фірм блокуються дзвінками з попередженням про відповідальність за розклеювання незаконних оголошень. Зараз в Томську система дзвонить порушників чотири рази в день з тривалістю дзвінків по годині.