Як збільшити трафік на сайт

10-23-2018

Как увеличить трафик на сайт
Навіть якщо збираєтеся написати про те, що вже багаторазово висвітлювалося в інших блогах, подумайте заздалегідь про SEO-стратегії, створіть насичений контент, використовуйте якісні зображення і відео, щоб привернути увагу і впливати на аудиторію візуально.
Також хочемо вам порекомендувати cpa сеть кликлид
Використання внутрішніх посилань, які ведуть на інші сторінки, спонукає відвідувачів переходити по цих посиланнях і витрачати більше часу на перегляд блогу. Це також збільшує число переглядів сторінок, допомагає блогу бути просканированным і проіндексованим, покращуючи рейтинг.
Наприклад, якщо ви тільки що опублікували пост «Кращі програми для редагування фото в 2018 році», можна зв’язати його з відповідними постами, наприклад: «Кращі безкоштовні сайти для обміну фотографіями» і «Поради по безкоштовному редагування фотографій». Плагін WordPress Contextual Related Posts відмінно підходить для цього: він автоматично відображає посади, пов’язані з поточним постом на основі його заголовка і вмісту.
Зробіть свій блог адаптивним, щоб користувачі могли отримати до нього доступ з усіх мобільних пристроїв. Щоб ви знали: 60% всіх користувачів заходять в інтернет з мобільних пристроїв. Можна отримати доступ до більшого обсягу трафіку, використовуючи плагіни начебто WPtouch, які створюють мобільну версію блогу.
Якщо хочете отримати віддану читацьку базу для свого блогу, а також збільшити трафік на сайт, переконайтеся, що регулярно спілкуєтеся зі своєю активною аудиторією. Розділ коментарів в постах є найбільшим джерелом аудиторії. Всякий раз, коли користувачі заходять, щоб висловити думку, дати відгук або просто похвалити вашу нову роботу, завжди відповідайте їм.
Не забудьте таргетувати за правильним ключовими словами і природно використовувати їх у контексті вашого контенту. Якщо можете, увімкніть низкоконкурентные ключові слова — це вдала стратегія, але не звертайте зі свого шляху в блогінг, тільки щоб увіткнути їх куди-небудь, оскільки це може принести вашому блогу позначку «спам» і заробити штраф.
Оптимізуйте кожен елемент сторінки/ поста: метатеги, назва, категорії, метаописание, заголовок SEO, адреси, теги зображення alt, оптимізувати зображення і т. д.
Встановлення довіри з аудиторією завжди йде на користь блогу в довгостроковій перспективі. Безпечний блог викликає більше довіри у користувачів і відкритий для можливої монетизації. Установка SSL-сертифіката забезпечить додаткову перевагу і ще більше захистить блозі.
Більш докладно про те, як виводити сайти в ТОП 10 пошукових систем Яндекс і Google, я розповідаю на своїх онлайн-уроки по SEO-оптимізації (дивись відео нижче). Всі свої інтернет-проекти я вивів на відвідуваність більше 1000 чоловік в добу і можу навчити цього Вас.