Як зробити Підведення води в приватний будинок!!!!

11-29-2019
Картинки по запросу Як зробити Підведення води в приватний будинок!!!!

Водопостачання на земельній ділянці — питання першорядної важливості. Подведение воды в частный дом при наявності центрального водопостачання найзручніше. Безсумнівний плюс такого рішення — стабільна подача чистої води. Мінус — це, як правило, вартість, яка зростає прямо пропорційно віддаленості центральної системи. Щоб провести воду на ділянку, знадобляться не тільки труби та інші матеріали, але і ряд документів. Що потрібно для облаштування водопостачання за всіма правилами. З цією документацією та відповідною заявою слід звернутися в районний водоканал, який видасть технічні умови та дозвіл на підключення.

Також необхідно висновок санепідемстанції про можливості підключення. Далі потрібно замовити проект введення водопроводу, який згодом слід затвердити у водоканалі та узгодити з рядом інстанцій. Якщо введення буде проходити через сусідні ділянки, потрібно нотаріальне угода їх власників. Починати роботи, щоб провести воду на ділянку, можна тільки отримавши дозвіл від архітекторів місцевого органу влади. У підрядника, який буде проводити водопровід, повинна бути відповідна ліцензія, а врізку в мережу виконує виключно підприємство водоканалу (або уповноважена фірма). Після цього укладається договір з водоканалом про забезпечення водою. Як провести воду в приватний будинок, якщо немає центрального водопостачання. Розводка води можлива з колодязя або свердловини за допомогою насосної станції.

Втім, багато схиляються до такого варіанту навіть при наявності центрального водопроводу. Мотиви різні — починаючи від вартості проекту в цілому, і закінчуючи чистотою води. Однак помиляються ті, хто вважає, що для цього не потрібно дозволу. Без узгодження можна зробити на ділянці підземна споруда глибиною не більше п’яти метрів. Зазвичай якісна вода, придатна не тільки для поливу або інших побутових потреб, залягає набагато глибше. Якщо потрібно водопостачання дачної ділянки, то, можливо, більш оптимальним варіантом стане колодязь. Однак для котеджу, незважаючи на невисоку вартість, це не найкращий вибір. У разі, якщо ви сумніваєтеся, як підвести воду на ділянку найкраще, — допомога фахівців буде як не можна до речі. Після проведення необхідних розрахунків визначитися буде набагато простіше.