Як зробити сайт самому

7-24-2018

Сучасні інструменти дозволяють створювати веб-сайти без залучення фахівців. Якщо ви хочете зробити сайт самостійно, для цього є кілька способів і рішень.

Для початку потрібно визначитися, чи готові ви оплачувати створення та підтримку сайту або хочете скористатися безкоштовним рішенням. У другому випадку для створення сайту вам підійдуть безкоштовні онлайн-сервіси. Приклад такого сервісу — конструктор сайтів 1C-UMI. Він дає змогу самостійно зробити сайт з професійним дизайном і повноцінним функціоналом навіть новачкам, при повній відсутності будь-яких технічних знань. Управління сайтом з його допомогою практично не відрізняється від роботи з будь-якою офісною програмою. Вам потрібно тільки вибрати шаблон сайту і заповнити його вмістом: описати ваш бізнес, вказати ваші контактні дані і переваги роботи з вами. Хочу порекомендувати вибрати бесплатные конструкторы сайтов

Як зробити веб-сайт

Правда, будьте готові до того, що отримати унікальне оформлення сайту на безкоштовному рішенні не вдасться. Вам буде доступно обмежена кількість полів для редагування. Ви не зможете змінювати дизайн сайту, вам будуть доступні для зміни текстове наповнення і картинки, деякі зміни структури і параметрів сайту.

У той же час, така обмеженість в управлінні сайтом має і свої плюси можна не боятися, що ви зіпсуєте і сайт перестане працювати або буде виглядати непрезентабельно. У той же час, якщо ви не будете регулярно оновлювати сайт на безкоштовному тариф), або перестанете оплачувати його (платний), сайт буде відключений. Ви втратите дизайн, контент і всі інші напрацювання.

Другий спосіб швидкого і порівняно недорого створення свого сайту — купити готовий сайт на одній платформі — наприклад, на системі управління UMI.CMS.

Щоб самостійно створити сайт на платформі UMI.CMS, потрібно все-таки деяка допомога технічних фахівців, але її вам із задоволенням нададуть фахівці компанії UMI безкоштовно, які допоможуть вам розгорнути сайт. Вартість покупки движка для сайту UMI.CMS стартує з 4900 рублів.

Перевага цієї платформи полягає в тому, що, купивши ліцензію і заплативши за неї один раз, ви отримуєте повний контроль над своїм сайтом і над усім його вмістом. При бажанні, весь сайт (його контент, дизайн, структуру та всі налаштування) можна зберегти в архів? Це може знадобитися, наприклад, якщо сайт вам більше не потрібен, але може знадобитися пізніше відновити його при необхідності. Більше того, на одній ліцензії UMI.CMS можна створити кілька сайтів. Таке унікальне властивість UMI.CMS під назвою мультисайтовость є додатковою перевагою цієї платформи. А якщо ви вирішили інвестувати в сайт і далі, то ви зможете з часом на основі готового сайту на цій же платформі замовити у веб-студії унікальний дизайн. Купувати нову ліцензію для цього не потрібно.

Комерційна коробкова платформа для створення сайтів зазвичай забезпечує своїм клієнтам додатковий захист від хакерів. Наявність вразливостей і атаки хакерів на сайти, створені на безкоштовних платформах, вже перетворилися на справжній бич сучасного інтернету. Все частіше хакери зламують сайти на безкоштовних движках. Це пов’язано з тим, що виробники безкоштовних платформ не надають підтримку своїх програм і не закривають уразливості. У результаті сайти на таких платформах створюють сприятливі умови для впровадження різного шкідливого коду, який негативно позначається на роботі сайту і навіть може заражати інші комп’ютери. Користувачам UMI.CMS такі проблеми не знайомі, тому, що виробник гарантує підтримку і стабільність роботи системи, а аудитом безпеки платформи займаються фахівці з компанії ONsec, які дуже швидко можуть знайти і усунути різні проломи в ПО.

Створюючи сайт, потрібно бути готовим до роботи по його оптимізації та просування. Сайти на платформі UMI.CMS готові до SEO-дій. У систему закладені всі інструменти аналізу і оптимізації сайту, що сприяють найкращій індексації сайту пошуковими системами. При цьому почати оптимізацію і проводити всі заходи з просування сайту можна як самому, так і з залученням професіоналів.

Наявність декількох редакцій UMI.CMS різними цінами робить витрати на створення та підтримку сайту доступними практично будь-якої компанії. Кожна редакція UMI.CMS відрізняється функціональними можливостями та кількістю вбудованих модулів. Кожен модуль при необхідності можна докупити і підключити окремо, якщо вам не потрібна старша редакція системи, а лише потрібен певний функціонал.