Які сувеніри привозять з-за океану.

3-20-2019

Які сувеніри привозять з-за океану.

Оправляясь на відпочинок в яку — небудь екзотичну країну, ви напевно плануєте привезти звідти що — небудь на пам’ять, сувеніри для друзів і рідних. Але у кожної країни свої закони і заборони. Є речі, які ні за яких обставин вам не дозволять звідти вивезти. Буває і таке, що сплачувати штраф (і не малий) припадає лише за спробу їх вивезення. Так що, ще до поїздки дізнайтеся у турфірми, чого і скільки можна безперешкодно привезти додому. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Сувениры оптом киев.
Якщо ви відправляєтеся в гаряче улюблену білорусами Туреччину, варто напередодні поїздки через Інтернет вивчити тамтешній ринок, щоб більш — менш вміти оцінити вартість товару. Ціни на один і той же товар там в магазинах і на ринках, м’яко кажучи, беруть зі стелі. Відрізнятися вони можуть в рази. У будь-якому випадку потрібно обов’язково торгуватися. Як правило, ціну вдається знизити на третину (а то і більше) від початкової. На базарах Стамбула можна дуже вигідно купити золото, вироби з фарфору на білій глині, високої якості текстиль, вироби з міді, шкіри, всілякі спеції і звичайно ж, вишукану насолоду лукум.
З Греції, крім шуб і різноманітних хутряних виробів (до речі, не забудьте при їх купівлі з магазину взяти чек), туристи зазвичай везуть якісний трикотаж, ткані сумки, шкіргалантерею та шкіряне взуття. В якості сувенірів набувають статуетки з мармуру і алебастру, кераміки, мережива та вишивки. З продуктів харчування купують оливки і маслини, оливкова олія, натуральний грецьку каву, чай з різноманітних трав, мед, сири, сухофрукти, грецькі вина, коньяк.